Krakers

Kategoria:

Opis

Krakers to bardzo energiczny, młody szczeniak do adopcji.

Lubi biegać, bawić się, chodzić na długie spacery i chętnie poznaje nowe miejsca. Piesek przeszedł szczepienia i odrobaczenia. Krakers jest bardzo aktywnym psem i będzie świetnym kompanem dla osoby poszukującej towarzysza do sportowych spacerów i wycieczek. Jak każdy szczeniak do adopcji chętnie też powyleguje się wspólnie z właścicielem na kanapie przed telewizorem, kominkiem czy dobrą książką. Chłopiec jest ciemnobrązowy, podpalany i ma krótką szorstką sierść. Prawdopodobnie wyrośnie na średniej wielkości psa w typie teriera. Szorstka sierść nie wymaga codziennej żmudnej pielęgnacji, ale z czesania zwierzęcia można uczynić częstą czynność pogłębiającą relację z psiakiem.

Mama szczeniaków to dwudziestokilogramowa suczka Klara. Klara jest niesamowicie miłym psem, jest przyjacielska, aktywna i bystra. Klara jest też dość uległa i bez problemu poddaje się zabiegom pielęgnacyjnym i weterynaryjnym. Suczka nie jest agresywna czy bojaźliwa co jest bardzo ważne. Cechy charakteru mogą być przekazywane szczeniakom genetycznie. Klara była dobrą mamą dla szczeniaków. Dbała o nie, przywoływała je do porządku i uczyła ich przestrzegać granic.

Krakers świetnie dogaduje się z innymi psami,

oczywiście wszczyna czasami bójki z rodzeństwem. Jeśli chodzi o dorosłe psy to chętnie je zaczepia i zaprasza do zabawy, ale też rozumie, że istnieją granice i reaguje na ostrzeżenia. Nie wiemy jakie może mieć podejście do kotów. Jeśli chodzi o dzieci to tak młody piesek jest w stanie przyzwyczaić się do malucha bardzo szybko. Należy natomiast pilnować żeby zabawa zarówno ze strony dziecka jak i szczeniaka nie posunęła się za daleko.

Piesek jest gotowy do adopcji i szuka domu,

który będzie go traktował jako członka rodziny. Jak każda żywa istota szczeniak ma swoje potrzeby, humory, zachcianki a także unikalny charakter. Piesek będzie wymagał corocznych wizyt u weterynarza w celu uaktualnienia szczepień. Jeśli szukacie psa do budy, stróżowania czy kojca, to Krakes nie jest psem dla was. Szukamy domu, który jest świadomy tego, że pies to nie zabawka.  Jeśli poświęcimy psu uwagę i swój czas, to na pewno zostaniemy wynagrodzeni przyjacielem na całe życie.

Informacje dodatkowe

Wiek

Kolor

Płeć